1. سفارشات در شهر تهران صرفا توسط ناوگان زنبیل ارسال می گردد و مشتریان می توانند از بین روش ارسال فوری، ارسال اختصاصی و ارسال عادی، یکی را انتخاب نمایند (لازم به توضیح است که ارسال فوری حداکثر 4 ساعت پس از نهایی کردن سفارش بدست مشتریان محترم می رسد اما ارسال اختصاصی در بازه زمانی مورد نظر مشتریان برای ایشان ارسال می گردد، بر این اساس مشتریان متقاضی روش ارسال اختصاصی می توانند هر بازه زمانی 3 ساعته ای که از ساعت 9 صبح شروع و در نهایت به ساعت 22 ختم می گردد را جهت ارسال کالا خود انتخاب و اعلام نمایند).
2. در شهرهای مجاور شهر تهران، سفارش ها علاوه بر ناوگان زنبیل، توسط شرکت پست نیز ارسال می گردند.
3. در سایر استان ها غیر از استان تهران، سفارش ها از دو طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و باربری ارسال می گردند.
مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد. 
 
تبصره: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد مطابق مواد 386 و 387 قانون تجارت کلیه مشکلات ناشی از حمل کالا بر عهده متصدی حمل و نقل بوده و فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد و در صورت بروز مشکل فروشگاه پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد، مگر آنکه مشتری بیمه تکمیلی زنبیل را انتخاب نموده باشد (اطلاعات مربوط به بیمه تکمیلی در ادامه قوانین سایت اشاره گردیده است).
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.